Copyright © 2012-2024 Soukrome-materske-skoly.cz | Registrace do katalogu
soukromé mateřské školy Praha východPro Family Měšice
S více než 30 letou tradicí a vlastním vzdělávacím programem je 1. soukromá MŠ otevřená v ČR - MŠ Pro Family. Jsme školkou jež je v síti MŠMT (školka zařazena do rejstříku škol Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky) Angličtina, tenis, plavání, koně na vlastním ranči, tanečky, keramika, judo, školky v přírodě u moře i na horách. Máme otevřeno 7 - 19 hodin, nabízíme noční a víkendové hlídání dětí, školkové taxi. Máme vlastní kuchyni a paní kuchařky - víme co vaříme (bio, české potraviny, ale zvládáme v pohodě i diety - alergie na laktózu, lepek atd.) Ve školce pracují kvalifikovaní pedagogové. Poskytujeme celodenní péči pro děti od 2 do 7 let. Integrujeme také děti se specifickými potřebami.
Pro Family MěšiceKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
V lánech 388
Praha východ -

od 7 do 19 hodin

Pro Family Měšice mateřským soukromým školámNabízíme
- Kvalifikovaný pedagogický personál
- 30 let historie Pro Family
- Vlastní vzdělávací program
- Pro Family je první soukromou školkou otevřenou v ČR
- Rodinné prostředí školky a ryze Česká firma.
- V síti MŠMT a kontrolována Českou školní inspekcí
- Hodnocení našeho programu jako nejlepšího v ČR
- český podnik založený roku 1992
- akreditovaná v síti MŠMT
soukromých mateřských škol Vzdělávání
Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových dovedností.

Děti cvičí na nářadí v tělocvičně, hrají na sopránovou flétnu, plavou a saunují se, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních v Měšicích, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty.

Do školky dochází také pes, který je dokáže respektovat , poslouchat a ukázat, jakým může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe.

Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál.
mateřskými školami Praha východKroužky a aktivity
Angličtina
Děti se ve školce seznamují pravidelně a systematicky s anglickým jazykem, kromě našeho lektora nám při výuce pomáhá i rodilý mluvčí.

Plavání
I v tomto roce s dětmi pořádáme plavecký kurz

Tenis
Učíme se tenis v tenisové školičce

Flétna
Učíme se hrát na sopránovou flétnu, která nám pomáhá správně dýchat a každým rokem pořádáme flétničkový koncert pro rodiče, na něm předvedeme, co mnohý dospělák nedokáže :-)

Divadla
Každý měsíc vyrážíme do divadel, na podzim a na jaře se podíváme do planetária a mnoho dalších výletů

ZOO
Jezdíme s dětmi ale i na koncerty vážné hudby, nebo do pražské Zoo

Zahrady
Každá naše školka má velký prostor pro cvičení i mimo zahradu. Rozvijí se tak fyzické dovednosti dítěte a radost z pohybu.

Tanec
Tanečky nás ve školce provází celým rokem (děti mají na výběr z lidových tanců, street dance, nebo dětského aerobiku)

Keramika
Pracujeme s keramickou hlínou, která rozvijí naší motorigu a fantazii, na konci školního roku zveme rodiče na velkou výtvarnou vernisáž.

Jóga
Cvičíme dětskou jógu, která podporuje správné držení těla a dýchání do bříška

Hipoterapie a koně
Práci s koňmi a vztah ke zvířátkům získáváme v Merlinově osadě (hned vedle Měšické školky), kde jedenkrát týdně můžeme zažít pohled na svět z koňského sedla. Koňe také pomáhají v rozvoji našim kamarádům se specifickými potřebami - Hipoterapie

Canisterapie a pejsci
Práce s pejsky - Canisterapie je zpříjemněním našich odpolední ve školce.

Poznáváme naši zemi - hrady skolka
Poznáváme svět kolem nás - výlety po naší zemi (hrady, zámky, ekofarmy, muzea)

Ozdravné pobyty - Moře
• Každý rok pořádáme ozdravný pobyt u moře (7 / 14 dní dle výběru, letecky, možno i rodiče, prorodiče apod.)

Hory
v zimě jezdíme lyžovat na hory - Krkonoše, Benecko (týdenní pobyt vč. intruktorů, dopravy, ubytování a skipasu pro děti, možno i s rodiči)

Mariánské lázně - speleoterapie
na jaře jezdíme do Mariánských lázní, kde máme připraven pro děti komplexní program pro zlepšení a ochranu imunitního systému

Studium
MŠ ProFamily patří mezi výběrové pracoviště, které připravuje studenty přední pedagogické školy k závěrečným zkouškám a praxi v oboru.

Zdravověda
Předškoláci se účastní kroužku zdravovědy, kde se učí v projektu: "Poznej své tělo a měj ho rád" o svém těle a o zdraví
Na jaře navštěvují předškoláci první třídu základní školy, kde pozorují úspěchy svých kamarádů a zapojují se do práce prvňáčků. (projekt: "Půjdu do školy")
• Děti od čtyř let pracují s logopedickým asistentem na správné výslovnosti jednotlivých hlásek
• Každoročně se loučíme s našimi předškoláky, oslava a šerpování se odehrává na parníku na Vltavě
• a další .......
soukromé mateřské školyStrava a pitný režim
Víme co vaříme, kvalitní strava, žádné směsi, žádné glutamáty ...

Provozujeme vlastní školkové kuchyně a naše paní kuchařky vaří jen pro nás, naše školky ProFamily.

Kuchyň je schválena a pravidelně dozorována Hygienickou stanicí pro hl. m Prahu.

Kuchyně je vybavena profesionálním kuchyňským zařízením vč. digitálního konvektomatu s vývinem páry nástřikem, což vede k vyšší nutriční hodnotě připravovaných jídel a zachování vyššího množství vitamínů s porovnáním s běžnými způsoby tepelné úpravy.

Při tvorbě jídelníčku jsme vázáni dle vyhlášky 107/2005 ( Vyhláška o školním stravování ) dodržovat plnění tzv. Spotřebního koše. Jídelníček je sestavován vždy měsíc dopředu s cílem upravení kombinace pokrmů tak, aby byly živiny co nejefektivněji zkombinovány a přinesly dětem co největší užitek v souladu s legislativou reprezentovanou spotřebním košem. Opíráme se též o Metodický návrh Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR navrženým Ministerstvem zdravotnictví ČR a navíc zařazujeme do jídelníčku pokrmy z méně tradičních zdravých plodin jako jsou jáhly, kuskus, pohanka, bulgur...