Copyright © 2012-2024 Soukrome-materske-skoly.cz | Registrace do katalogu
soukromé mateřské školy Praha 8Maxíkova jazyková školka a jesle Karlín
Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Naše školka se nachází v polyfunkčním objektu Mississippi House administrativního centra RiverSide Prague v širším centru Prahy, ulici Karolinská 706/5, Karlín, Praha 8. Tato překrásná a nová budova byla zkolaudována před nedávnem. Naše prostory byly kolaudované v srpnu 2023; a jsou překrásné!
Maxíkova jazyková školka a jesle KarlínKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Karolinská 706/3
Praha 8 - Karlín

Facebook
Maxíkova jazyková školka a jesle Karlín mateřské soukromé školeNabízíme
Hlavním cílem školky je nabídnout: (i) rodičům pravidelnou, kvalitní a cenově a místně dostupnou péči o jejich děti, a to ve věku od 12 měsíců až do věku předškolního, (ii) dětem nadstandardní péči a kvalitní vzdělávání. Jsme otevřeni i o víkendu, tj. pondělí až pátek (8.00 – 16.00 h), sobota a neděle (8.00 – 14.00 h). Cena je 9.720,- Kč / měsíc / dítě (all inclusive). Školka disponuje dvěma třídami (mladší a starší děti).

V čem jsme skvělí? Kvalitní péče o děti, promptní a pečlivá komunikace, příjemné prostředí, individuální přístup vůči všem dětem (i s případnými individuálními vzdělávacími potřebami) i vůči rodičům, kvalitní strava / potraviny (BIONEA, CountryLife), přijímáme děti již od 12 měsíců věku, možné splnění povinné předškolní docházky a možný nástup na ZŠ přímo od nás.

MaxTip: zdarma k dispozici unikátní docházkový a školkový informační systém MaxInfo.

soukromou školu mateřskou  KarlínAktivity:
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: výtvarný a hudební kroužek, klub malého šikuly, tanečky, zumba, jóga, ale i plavání a tenis. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz. Angličtinu u nás vyučují jen rodilí mluvčí.
mateřským soukromým školám Praha 8Strava a pitný režim
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a CountryLife.
soukromé mateřské školyPersonál
V našem týmu pracují pedagogové, zdravotní sestry i rodilí mluvčí, muži i ženy, mladší i starší, středoškoláci i vysokoškoláci. Všichni máme ale jedno společné – milujeme děti a práci s nimi!