Copyright © 2012-2023 Soukrome-materske-skoly.cz | Registrace do katalogu
soukromé mateřské školy Praha západMaxíkova jazyková školka a jesle Kladno
Školka Maxík Kladno se nachází v klidné části města, nedaleko centra a v bezprostřední blízkosti kročehlavského parku a rybníku. Školné je díky státnímu příspěvku opravdu nízké – 3.000,- Kč / měsíc (vč. stravy i hygieny); libovolná docházka až 5x týdně celý den! Zaměřujeme se na děti jeselského věku (tj. 1 až 3 roky).
Maxíkova jazyková školka a jesle KladnoKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Milady Horákové 2
Praha západ - Kladno

Facebook
Maxíkova jazyková školka a jesle Kladno soukromých mateřských školNabízíme
Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky Maxík v Kladně. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí mnoho zeleně: Kročehlavský park, Sítenské údolí atd. Máme vlastní parking + zahrádku!
mateřským soukromým školám KladnoAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.
soukromé mateřské školky Praha západStrava a pitný režim
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování.