soukromé mateřské školy Praha 10Happy Hippos
Anglická školka Happy Hippos poskytuje už šestnáct let nadstandardní péči a výuku zkušených lektorů - rodilých mluvčí dětem ve věku od 2 let.

Naším společným komunikačním jazykem je angličtina.
Happy HipposKontakt
Jasmínová 37
Praha 10 - Záběhlice

Happy Hippos mateřské soukromé školeNabízíme
NABÍZÍME MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ DOCHÁZKY
Děti mohou školku Happy Hippos navštěvovat pravidelně každý den nebo jen několik dní v týdnu, nabízíme i půldenní docházku.
soukromých mateřských škol ZáběhliceDENNÍ PROGRAM
Děti jsou ve školce rozděleny (v rámci Morning Circle a Topic of the week hour) do tří tříd na základě úrovně jejich jazykových znalostí.
Dopoledne:
8,00: ráno začínáme hrou
9,15 – 10,00 – Morning Circle
10,00: společná svačina
10,30: lekce tématické výuky angličtiny – témata jednotlivých týdnů najdete také v příloze „Topics of the week“ – probíhá odděleně ve stejných třídách jako Morning Circle
11,15: hry venku nebo ve školce – dle počasí
12,00 – 12,30: oběd
12,30 – 13,00: odcházejí děti, které chodí domů „po O“
13,00 – 14,00: polední klid

Odpoledne:
Odpoledne nabízí školka zájmové kroužky, které jsou otevřené i pro děti, které do školky pravidelně nechodí.

PONDĚLÍ
14,00 - 14,50 – výtvarný kroužek
15,10 - 16,00 – taneční kroužek
ÚTERÝ
14,00 – 15,00 – 1x za 14 dní dramatický / „vědecký“ kroužek
STŘEDA
14,00 - 14,50 – hudební kroužek
15,10 – 16,00 – sportovní kroužek
Od 15,00 hod. navazují na hudební kroužek individuální  lekce hry na klavír nebo kytaru
ČTVRTEK
14,00 – 15,00 - kulinářský kroužek vaření
PÁTEK
9,00 – půldenní či celodenní výlet nebo party ve školce
Kromě pravidelných zájmových činností pořádá školka pro děti speciální páteční program – výlety, oslavy atd. a každoročně také letní a zimní školku v přírodě.
STRAVOVÁNÍ
Stravování ve školce zajišťuje společnost Office food, která vozí denně čerstvé obědy a ovoce a zeleninu na dopolední a odpolední svačinky.
soukromých mateřských školách Praha 10PÉČE O ZDRAVÍ
Každé září začínáme ve školce logopedickou depistáží a foniatrickým a vyšetřením a kontrolou zraku. Případné logopedické potíže řeší odborník s dětmi jednou týdně.
Děti si každý den po obědě čistí zoubky a jednou za měsíc nacvičují pod dohledem zubní hygienistky v rámci projektu Dětský úsměv. Ve snaze předcházet zejména epidemickým onemocněním, navštěvuje školku každou druhou středu v měsíci také dětská paní doktorka MUDr. Helena Korbelářová.
soukromé mateřské školyŠKOLNÍ ROK
Školní rok ve školce Happy Hippos NIKDY NEKONČÍ - respektujeme dnešní časovou vytíženost rodičů a kromě všech v České republice uznávaných svátků a výjimečných případů, jsme k dispozici každý všední den v roce!
Happy Hippos soukromá mateřská školaZÁPIS
Do školky Happy Hippos je možné se zapisovat i v průběhu školního roku - jediným limitem pro zapsání je kapacita školky.