soukromé mateřské školy Praha 9Mateřská školička Nademlejnská
Naše školka poskytuje individuální a respektující přístup všem dětem předškolního věku. Zprostředkováváme kvalitní vzdělávání zaměřené na komplexní rozvoj osobnosti a získání základních životních zkušeností především formou her a zábavy. Jako akreditovaná mateřská školka pracujeme dle schváleného vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání pod MŠMT.

Proč právě k nám?

• Nabízíme individuální přístup, bezpečí a respektující prostředí.

• Systematická a všestranná příprava dětí na vstup do ZŠ a spolupráce s rodinou.

• Děti mají pestrý režim dne a zdravě se stravují, učíme je lásce k zdravému životnímu stylu.

• Máme přilehlou zahradu s terasou a chodíme ven za každého počasí.

• Podporujeme jejich samostatnost, sebevědomí a sebejistotu, rozvíjíme jejich důvěru.

• Kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci a rozmanitá nabídka zájmových aktivit.
Mateřská školička NademlejnskáKontakt
Nademlejnská 1096/9
Praha 9 - Hloubětín

Pondělí - pátek 7:00 - 17:30 hod.

Mateřská školička Nademlejnská soukromých mateřských školTřídy
Ve školce máme tři třídy, do kterých rozdělujeme děti podle věkové kategorie. Ve třídě Slůňátek jsou naši nejmladší, tj. děti od 2 do 3 let. Děti od 3 do 4 let najdete ve třídě Lvíčátek. Nejstarší děti a předškoláky (4 – 6 let) naleznete ve třídě Pandiček.
soukromá mateřská škola HloubětínProstory
Naše školka má velké a velmi příjemné vzdušné prostory uzpůsobené pobytu dětí. Každá třída o rozloze 80 m2 má navíc své vlastní sociální zařízení. Prostory odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům a počtu dětí. Maximální kapacita naší školky je 42 dětí.
mateřskými školami Praha 9Extra aktivity
• Hudební kroužek
• Angličtina
• Sportovní kroužek
• Jóga
• Předčtenářský kroužek
• Výtvarný kroužek
• Dramatický kroužek
• Mensa
• Klub vaření
soukromé mateřské školyStravování
Obědy odebíráme od firmy Ekolandia, která připravuje pestrou a výživnou stravu z čerstvých surovin a bez umělých dochucovadel. Dopolední a odpolední svačinky jsou připravovány přímo ve školce ze sezónních, kvalitních a čerstvých potravin. Jídelníčky sestavujeme dle nutričního doporučení Ministerstva zdravotnictví. V případě potravinové alergie nebo intolerance jsme schopni zajistit odpovídající alternativu. Samozřejmou součástí je pitní režim, který každodenně zajišťujeme a kontrolujeme.
Mateřská školička Nademlejnská mateřským soukromým školámRežim dne
07:00 – 08:30 Scházení dětí (volná hra, řízené činnosti)
07:00 – 08:30 Přesun do jednotlivých tříd, ranní hygiena
08:45 – 09:00 Ranní cvičení, osobní hygiena před přesnídávkou
09:00 – 09:15 Přesnídávka ve třídách
09:15 – 09:30 Ranní kruh
09:30 – 10:00 Výchovně vzdělávací činnost, téma týdne aj.
10:00 – 11:40 Pobyt venku a hry na zahradě
11:40 – 11:50 Osobní hygiena
11:50 – 12:20 Oběd
12:20 – 13:00 Vyzvedávání dětí po obědě