soukromé mateřské školy Praha 1MiniMíša
MiniMíša je nově vybudované soukromé dětské centrum – školka v centru Prahy (Praha 1, Hybernská 38). Pro Vás a Vaše děti může být alternativou klasické mateřské školy. Předností našeho zařízení je flexibilita, přátelské prostředí a individuální přístup k dětem. Samozřejmostí je bezpečné zázemí školky, odpovídající požadavkům kladeným na zařízení typu mateřské školy. Odborně kvalifikovaný personál působí tak, aby se Vaše děti u nás cítili „jako doma“. V rámci zájmových aktivit při hlídání dětí je kladen důraz na rozvoj dítěte v rámci možností jeho individuálních potřeb. Naše školka nabízí i zájmové kroužky a další aktivity pro děti i rodiče.
MiniMíšaKontakt
Hybernská 1613/38
Praha 1 - Nové Město

Po - Pá 07:00 - 17:00 hod.
Ostatní dle dohody.

MiniMíša soukromé mateřské školkyAkční nabídka
. Soukromá školka MiniMíša připravila pro rodiče dětí, které nebyly přijaty do státní školky, nabídku ve formě akční slevy ve výši 10 % ze základních cen* docházky. Slevu rodiče získají předložením dokladu o nepřijetí dítěte do státní školky.

*Základní ceny uvedeny na www.minimisa.cz. Akční slevy nelze nijak kombinovat.
soukromou školu mateřskou  Nové MěstoDenní docházka
Mimo pravidelné denní docházky nabízíme možnost využití školky pouze v některé Vámi preferované dny v týdnu nebo denní dobu.
mateřskou školou Praha 1Ostatní služby
K provozu školky nabízíme i individuální hlídání dětí v našem dětském centru.
soukromé mateřské školyOstatní informace
Firmy si mohou rezervovat místa pro děti svých zaměstnanců.
MiniMíša soukromých mateřských školáchHygiena
MiniMíša vede děti k dodržování hygienických návyků. Vybavení splňuje přepsané požadavky a normy.