soukromé mateřské školy Praha 5Tomášek - Smíškov
Rodinná školka, fungujíci již čtvrtým rokem, se nachází v krásném a klidném prostředí parku Santoška. Nabízí pro Vaše děti bezpečné zázemí s pestrým pedagogickým programem plným naučných her a radostných zážitků. Naší prioritou je dětská spokojenost. Těšení se do školky, vstávání s nadšením a představování dalšího dne naplněného dobrodružstvím. Mateřská školka Tomášek je zaměřená na rozvoj dítěte v oblasti hudební, sportovní a jazykové činnosti. Ze specializací si můžete vybrat nebo zvolit všechna tři zaměření.

Naše malá školička je pro 15 dětí, kterým poskytne tu nejlepší péči, příjemné prostředí a bezpečné útočiště pro dětské hry.

Školičku navštěvují děti od 6 měsíců do 6 let.
Tomášek - SmíškovKontakt
Nad Santoškou 8/3
Praha 5 - Smíchov

každý den od 7:00 do 18:00 hod.

Tomášek - Smíškov mateřské soukromé školeDenní program
7:00 – 9:00 : PŘÍCHOD DĚTÍ, VOLNÁ HRA
9:00 – 9:30 : HYGIENA, SVAČINA
9:30 – 10:00 : ZÁJMOVÉ KROUŽKY, VÝTVARNÁ ČINNOST
10:00 – 11:00 : POBYT VENKU, ANGLIČTINA, TANEC
11:00 –12:30 : HYGIENA, OBĚD
12:30 – 15:00 : POHÁDKA, SPÁNEK
15:00 – 16:00 : OVOCE K NAKOUSNUTÍ, VOLNÁ HRA, KRESLENÍ,
16:00 – 16:30 : HYGIENA, SVAČINKA
16:30 – 17:30 : HUDEBNINY
17:30 – 18:00 : VOLNÁ HRA, POBYT VENKU
soukromou školu mateřskou  SmíchovAktivity a kroužky
Samozřejmě během dne probíhají různé kroužky. V ceně jsou zahrnuté kroužky : hudebně-pohybový kroužek, keramika, angličtina,němčina, jóga, relaxační hodinka, balónový ráj, plavání a bruslení, speciální kroužek, který potěší hlavně chlapce je sportovní kroužek, který je plný zábavných her. Speciálním kroužkem jsou country tance, kde se děti naučí vnímat hudbu, její rytmus a taneční projev.VYSTOUPENÍ BUDOU DĚTI MOCI PREZENTOVAT NA BESÍDKÁCH A NA VEŘEJNÝCH SOUTĚŽÍCH.

Mimořádnou událostí je i pravidelná návštěva logopeda, který bude jednou týdně trénovat dětskou výslovnost a srozumitelné vyslovování přímo s dětmi. Jednou měsíčně se společně s dětmi vypravíme na dobrodružný výlet, jehož termín budou rodiče dostatečně brzy znát.
soukromých mateřských školách Praha 5Co děti potřebují
- bačkůrky
- tepláčky do školky
- tepláčky na ven
- pyžámko
- zubní kartáček
- oblíbenou hračku
- oblečení na převlečení
- léky- pokud dítě užívá
soukromé mateřské školyOstatní služby
Služba "chůva" je možnost využití pro neočekávané okolnosti. Znamená to hlídání dítěte i po zavírací době nebo i o víkendy. Je nutno tuto službu oznámit dostatečně včas nebo po domluvě. Hlídání probíhá v prostorách školky s pedagogickým dohledem.