soukromé mateřské školy Praha 9Sluníčkov
Jsme česko-anglická školka pro děti od 20 měsíců do 5 let nabízející nadstandardní předškolní vzdělání. Jedním z hlavních principů naší školky je respektující přístup a prvky montessori pedagogiky. K dětem jsme přátelští, pozorní a klademe důraz na individuální přístup ke každému z nich. Od samého začátku je ve třídě vždy jeden česky mluvící a jeden anglicky mluvící průvodce. Děti se učí anglický jazyk formou přirozené komunikace a pomocí her. Součástí našeho programu jsou každodenní kroužky a plavání.

Sluníčkov sídlí v areálu ve Kbelích, v těsné blízkosti lesoparku. Školka je nově a moderně vybavena a splňuje hygienické normy a odpovídající kritéria pro předškolní výchovu. Školka disponuje malým soukromým hřištěm. Ve školce vytváříme domácí a příjemné prostředí, aby se k nám děti rády vracely.
SluníčkovKontakt
Toužimská 948/24B
Praha 9 - Kbely

Po - Pá 7:30 - 17:00 hod.

Sluníčkov soukromé mateřské školkyProgram naší školky
Dopolední zábavné kroužky každý den v ceně:

Pondělí – kroužek vaření
Úterý – dětská joga
Středa – sportovní kroužek
Čtvrtek – výtvarný kroužek
Pátek – hudební kroužek
soukromá mateřská škola KbelyKroužky a tábory
Pro Vaše děti pořádáme celoroční kroužky a letní tábory

- Angličtina pro děti od 20 měsíců do 3 let
- Angličtina pro děti od 3 let do 6 let
- Montessori dílničky
- Kroužek herectví pro děti od 3 do 6 let

Příměstský tábor

Letní příměstský tábor je zaměřen pro děti do 6 let, po dohodě je možné přihlásit i děti starší. Do příměstského tábora se nám mohou přihlásit i děti, které nenavštěvují naší školku. Individuální přístup, maximální kapacita je 10 dětí. Pro děti je připraven bohatý program, užijí si spoustu zábavy a poznají nové kamarády.
mateřské soukromé škole Praha 9Naše zásady a cíle
Základní pravidlo naši školky je respektovat a být respektován. Děti se učí naslouchat svému vnitřnímu řádu, zároveň získávají svobodu se volně pohybovat prostorem školky a volit si aktivity dle vlastní potřeby.

- Poskytujeme bezpečné a šťastné prostředí pro vaše děti.
- Nabízíme každému dítěti prostředí vybavené těmi nejlepšími výukovými materiály.
- Hledáme způsoby, jak pomoci dětem rozvíjet se a učit se s respektem k jejich osobnosti.
- Respektujeme individualitu každého dítěte a necháváme ho pracovat na své osobnosti podle svého vnitřního učitele.
- Nehodnotíme děti, ale učíme je, aby každé dítě umělo samo ocenit a dokončit svou práci.
- Podporujeme děti ve vzájemné komunikaci a spolupráci, v samostatnosti a seberealizaci.
soukromé mateřské školyStrava a pitný režim
Stravování a pitnému režimu dětí věnujeme velkou pozornost po celý den. Při celodenním pobytu ve školce se děti stravují 3x denně(dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka). V rámci pitného režimu je samozřejmostí pitná voda, ovocné čaje, nebo džus. Dbáme na pestrou, vyváženou a plnohodnotnou stravu. Jídlo je denně čerstvé a skladba jídelníčku odpovídá pravidlům správné životosprávy. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány a ručíme za jejich kvalitu. V jídelníčku jsou zastoupeny všechny druhy masa, ovoce, zelenina a luštěniny.

Dopolední a odpolední svačinky jsou již započítány v ceně školkovného.

Obědy nám dováží firma Ekolandia.
Obědy jsou sestavovány tak, aby splňovaly výživové normy dané vyhláškou MŠMT.

Mimo hlavní nabídku je možnost objednávat bezlepkové a vegetariánské jídlo.
V případě zájmu si jídel můžete objednat více a odnést si je s sebou např. k večeři.
Cena za dětský oběd je 55Kč včetně DPH. Jídlo se skládá z polévky a hlavního chodu.