soukromé mateřské školy Praha 10Dětské skupiny K2
Každá z našich čtyř dětských skupin má vlastní plán výchovy a péče.

Inspirujeme děti k poznávání a radosti z každodenních maličkostí.

Celoroční zápis
Přijímáme děti předškolního věku, včetně dětí dvouletých, během celého roku, vždy s ohledem na skupinu a potřeby dítěte.

Doprovodné programy a aktivity

Každý měsíc chystáme pro děti tematický dopolední program: divadelní představení, výtvarné dílny, canisterapie nebo ekologické výukové programy.
V programu „Budu školákem“ připravujeme starší děti na plynulý přechod ke školní docházce.
Ve spolupráci s Klubem K2 chystáme pro děti s rodiči spoustu dalších volnočasových aktivit.

Spolupráce s rodinou
Nasloucháme rodičům i dětem a společně hledáme cesty k řešení problémů, navzájem si pomáháme a inspirujeme se.
Spolupracujeme s řadou odborníků, kteří nám pomáhají vzdělávací program dále rozvíjet.

Odbornost
Péčí o děti předškolního věku se zabýváme již 18 let. Zpracováváme vlastní metodiky a jsme mentory jiných dětských skupin.

Rádi uvítáme vaše děti v našich dětských skupinách:

Dětské skupiny Modrá a Zelená

Vladivostocká 8/1034, Praha 10
maximálně 48 dětí ve dvou skupinách
6 učitelek
provozní doba je od 7:30 do 17:00

Dětské skupiny Les a Louka

Kubánské náměstí 25 a 26, Praha 10
maximálně 24 dětí ve dvou skupinách
4 pečovatelky
provozní doba je od 8:00 do 16:00

Více informací na www.klubk2.cz.
Dětské skupiny K2Kontakt
Olešská 18/2222
Praha 10 - Strašnice

od 7:30 do 17:00

Dětské skupiny K2 soukromých mateřských školáchOstatní informace
V Klubu K2 vytváříme podnětný prostor pro rodiny, pro děti i dospělé, ve kterém se mohou rozvíjet a růst. Společně i každý zvlášť. Kromě školky provozujeme Rodinné centrum K2 na Zahradním Městě, ve kterém nabízíme pravidelné kurzy, dílny a otevřenou hernu pro rodiče s dětmi, semináře a poradenství (právní, psychologické a další) pro rodiče.

Klub K2 poskytuje též Odborné služby K2: audity kvality péče v předškolních zařízeních, metodiky pro pečující, mentoring, konzultace, lektorování. Nabízíme I hlídání dětí ve firmách a při veřejných akcích, dodáváme pedagogické služby firemním školkám.